SXT22417CA17-32.000MT
Mfr.Part #
SXT22417CA17-32.000MT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 17PF SMD
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
32 MHz
Load Capacitance :
17pF
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±25ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT22417CA17-32.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216