SXT22412ED27-13.560MT
Mfr.Part #
SXT22412ED27-13.560MT
Description
CRYSTAL 13.560MHZ 12PF SMD
Frequency Tolerance :
±15ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
13.56 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Ratings :
Suntsu Electronics, Inc. SXT22412ED27-13.560MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216