SXT22412DB07-37.400MT
Mfr.Part #
SXT22412DB07-37.400MT
Description
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
37.4 MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Type :
MHz Crystal
Ratings :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT22412DB07-37.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216