SXT22412AA38-38.400MT
Mfr.Part #
SXT22412AA38-38.400MT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Tolerance :
±50ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Load Capacitance :
12pF
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT22412AA38-38.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216