SXT22410CB48-24.576MT
Mfr.Part #
SXT22410CB48-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
10pF
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Tolerance :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT22410CB48-24.576MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216