SXT21419EC16-22.1184MT
Mfr.Part #
SXT21419EC16-22.1184MT
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 19PF SMD
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Frequency :
22.1184 MHz
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings :
Load Capacitance :
19pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Suntsu Electronics, Inc. SXT21419EC16-22.1184MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216