SXT21419DD07-48.000MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT21419DD07-48.000MT
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 48.0000MHZ 19PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Product Status :
Active
Type :
MHz Crystal
Frequency Tolerance :
±20ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Series :
SXT214
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Frequency :
48 MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
19pF
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency Stability :
±20ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT21419DD07-48.000MT
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216