SXT21419DA16-25.000MT
Mfr.Part #
SXT21419DA16-25.000MT
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Load Capacitance :
19pF
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Tape and Reel (TR);Bulk;
Suntsu Electronics, Inc. SXT21419DA16-25.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216