SXT21414AA07-18.432MT
Mfr.Part #
SXT21414AA07-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 14PF SMD
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Surface Mount
Ratings :
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Frequency Tolerance :
±50ppm
Frequency :
18.432 MHz
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Load Capacitance :
14pF
Suntsu Electronics, Inc. SXT21414AA07-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216