SXT21412ED27-25.000MT
Mfr.Part #
SXT21412ED27-25.000MT
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Frequency :
25 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Frequency Tolerance :
±15ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
12pF
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT21412ED27-25.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216