SXT21411DB27-18.432MT
Mfr.Part #
SXT21411DB27-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 11PF SMD
Crystals
Ratings :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency :
18.432 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Load Capacitance :
11pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Fundamental
Suntsu Electronics, Inc. SXT21411DB27-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216