SXT21411AA16-22.1184MT
Mfr.Part #
SXT21411AA16-22.1184MT
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 11PF SMD
Load Capacitance :
11pF
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency :
22.1184 MHz
Frequency Tolerance :
±50ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Ratings :
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
SXT214
Suntsu Electronics, Inc. SXT21411AA16-22.1184MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216