SXT21410DD07-24.576MT
Mfr.Part #
SXT21410DD07-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Frequency :
24.576 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Frequency Tolerance :
±20ppm
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT21410DD07-24.576MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216