SXT21410BB17-30.000MT
Mfr.Part #
SXT21410BB17-30.000MT
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Load Capacitance :
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.020 (0.50mm)
Size / Dimension :
0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency :
30 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT21410BB17-30.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216