SXT14420FA16-4.000M
Mfr.Part #
SXT14420FA16-4.000M
Description
CRYSTAL 4.000M 20PF SMD
Crystals
Datasheets
SXT14420FA16-4.000M
Suntsu Electronics, Inc. SXT14420FA16-4.000M
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216