SXT14420FA16-24.000M
Mfr.Part #
SXT14420FA16-24.000M
Package / Case
4-SOJ, 9.50mm pitch
Description
CRYSTAL 24.000M 20PF SMD
Size / Dimension :
0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Frequency :
24 MHz
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.146 (3.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Load Capacitance :
20pF
Package :
Bulk
Introducing Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14420FA16-24.000M from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:4-SOJ, 9.50mm pitch, Type:MHz Crystal, Operating Temperature:-10°C ~ 60°C, Mounting Type:Surface Mount, SXT14420FA16-24.000M pinout, SXT14420FA16-24.000M datasheet PDF, SXT14420FA16-24.000M amp .Beyond Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14420FA16-24.000M ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Suntsu Electronics, Inc. SXT14420FA16-24.000M
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216