SXT14420CA07-3.6864M
Mfr.Part #
SXT14420CA07-3.6864M
Package / Case
4-SOJ, 9.50mm pitch
Description
CRYSTAL 3.6864M 20PF SMD
Size / Dimension :
0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Height - Seated (Max) :
0.146 (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Frequency Tolerance :
±25ppm
Frequency :
3.6864 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Ratings :
Introducing Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14420CA07-3.6864M from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:0°C ~ 70°C, Package / Case:4-SOJ, 9.50mm pitch, Type:MHz Crystal, Mounting Type:Surface Mount, SXT14420CA07-3.6864M pinout, SXT14420CA07-3.6864M datasheet PDF, SXT14420CA07-3.6864M amp .Beyond Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14420CA07-3.6864M ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Suntsu Electronics, Inc. SXT14420CA07-3.6864M
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216