SXT14418EA48-4.9152M
Mfr.Part #
SXT14418EA48-4.9152M
Package / Case
4-SOJ, 9.50mm pitch
Description
CRYSTAL 4.9152M 18PF SMD
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency Tolerance :
±15ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.146 (3.70mm)
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Frequency :
4.9152 MHz
Type :
MHz Crystal
Introducing Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14418EA48-4.9152M from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Package / Case:4-SOJ, 9.50mm pitch, Type:MHz Crystal, SXT14418EA48-4.9152M pinout, SXT14418EA48-4.9152M datasheet PDF, SXT14418EA48-4.9152M amp .Beyond Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14418EA48-4.9152M ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Suntsu Electronics, Inc. SXT14418EA48-4.9152M
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216