SXT14418CA16-3.6864M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT14418CA16-3.6864M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SOJ, 9.50mm pitch
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 3.6864M 18PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Tolerance :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.146 (3.70mm)
Product Status :
Active
Load Capacitance :
18pF
Type :
MHz Crystal
Frequency Stability :
±50ppm
Ratings :
Series :
SXT144
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
200 Ohms
Package :
Bulk
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Frequency :
3.6864 MHz
Introducing Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14418CA16-3.6864M from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:MHz Crystal, Package / Case:4-SOJ, 9.50mm pitch, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-10°C ~ 60°C, SXT14418CA16-3.6864M pinout, SXT14418CA16-3.6864M datasheet PDF, SXT14418CA16-3.6864M amp .Beyond Crystals Suntsu Electronics, Inc. SXT14418CA16-3.6864M ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Suntsu Electronics, Inc. SXT14418CA16-3.6864M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216