SXT11412DB38-38.400MT
Mfr.Part #
SXT11412DB38-38.400MT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.018 (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
12pF
Frequency Tolerance :
±20ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Frequency :
38.4 MHz
Size / Dimension :
0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT11412DB38-38.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216