SXT11412CB07-24.000MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT11412CB07-24.000MT
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Series :
SXT114
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
24 MHz
Size / Dimension :
0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
±25ppm
Type :
MHz Crystal
Height - Seated (Max) :
0.018 (0.45mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Suntsu Electronics, Inc. SXT11412CB07-24.000MT
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216