SXT11411AA38-30.000MT
Mfr.Part #
SXT11411AA38-30.000MT
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 11PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.018 (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency :
30 MHz
Load Capacitance :
11pF
Frequency Tolerance :
±50ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT11411AA38-30.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216