SXT11410BA16-38.400MT
Mfr.Part #
SXT11410BA16-38.400MT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
10pF
Height - Seated (Max) :
0.018 (0.45mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Size / Dimension :
0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Suntsu Electronics, Inc. SXT11410BA16-38.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216