SXO22C3B381-25.000MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXO22C3B381-25.000MT
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Base Resonator :
Crystal
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
CMOS
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Disable) (Max) :
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
25 MHz
Current - Supply (Max) :
10mA
Series :
SXO22C
Frequency Stability :
±30ppm
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Ratings :
Product Status :
Active
Suntsu Electronics, Inc. SXO22C3B381-25.000MT
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216