SXO22C2A481-25.000M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXO22C2A481-25.000M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
7mA
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Output :
CMOS
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Series :
SXO22C
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Package :
Bulk
Current - Supply (Disable) (Max) :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Type :
XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Base Resonator :
Crystal
Suntsu Electronics, Inc. SXO22C2A481-25.000M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216