SWPA5020S3R3NT
Mfr.Part #
SWPA5020S3R3NT
Package / Case
SMD,5.0x5.0x2.0mm
Description
FIXED IND 3.3UH 2.5A 56MOHM SMD
Fixed Inductors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±30%
Rated Current :
2.5A
DC Resistance (DCR) :
43mOhm
Inductance :
3.3uH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
SMD,5.0x5.0x2.0mm
Datasheets
SWPA5020S3R3NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020S3R3NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,5.0x5.0x2.0mm, SWPA5020S3R3NT pinout, SWPA5020S3R3NT datasheet PDF, SWPA5020S3R3NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020S3R3NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020S3R3NT
SWPA5020S3R3NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD