SWPA5012S3R3NT
Mfr.Part #
SWPA5012S3R3NT
Package / Case
SMD,5.0x5.0x1.2mm
Description
FIXED IND 3.3UH 1.4A 151MOHM SMD
Fixed Inductors
Rated Current :
1.4A
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
SMD,5.0x5.0x1.2mm
Tolerance :
±30%
Inductance :
3.3uH
DC Resistance (DCR) :
151mOhm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
SWPA5012S3R3NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5012S3R3NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,5.0x5.0x1.2mm, SWPA5012S3R3NT pinout, SWPA5012S3R3NT datasheet PDF, SWPA5012S3R3NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5012S3R3NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5012S3R3NT
SWPA5012S3R3NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD