SWPA4018S3R3MT
Mfr.Part #
SWPA4018S3R3MT
Package / Case
SMD,4.0x4.0x1.8mm
Description
FIXED IND 3.3UH 1.23A 91MOHM SMD
DC Resistance (DCR) :
90mOhm
Package / Case :
SMD,4.0x4.0x1.8mm
Inductance :
3.3uH
Rated Current :
1.23A
Tolerance :
±20%
Datasheets
SWPA4018S3R3MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4018S3R3MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,4.0x4.0x1.8mm, SWPA4018S3R3MT pinout, SWPA4018S3R3MT datasheet PDF, SWPA4018S3R3MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4018S3R3MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4018S3R3MT
SWPA4018S3R3MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD