SWPA4012S3R3NT
Mfr.Part #
SWPA4012S3R3NT
Package / Case
SMD,4.0x4.0x1.2mm
Description
FIXED IND 3.3UH 1.12A 143MOHM SM
Package / Case :
SMD,4.0x4.0x1.2mm
DC Resistance (DCR) :
143mOhm
Rated Current :
1.12A
Tolerance :
±30%
Inductance :
3.3uH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
SWPA4012S3R3NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S3R3NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,4.0x4.0x1.2mm, SWPA4012S3R3NT pinout, SWPA4012S3R3NT datasheet PDF, SWPA4012S3R3NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S3R3NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S3R3NT
SWPA4012S3R3NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD