SWM12-15-NV-P6
Mfr.Part #
SWM12-15-NV-P6
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Power (Watts) :
12W
Operating Temperature :
0°C~40°C
Voltage - Input :
90V~264VAC
Series :
SWM12-N (12W)
Voltage - Output :
15V
Input Connector :
NEMA 1-15P
Size / Dimension :
2.11Lx1.62W x 1.11 H 53.5mmx41.2mmx28.2mm
No Load Power Consumption :
100mW Max
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Factory Lead Time :
19 Weeks
Cord Length :
59 1.50m
Current - Output (Max) :
800mA