SWM12-15-NV-MUB
Mfr.Part #
SWM12-15-NV-MUB
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Voltage - Input :
90V~264VAC
Operating Temperature :
0°C~40°C
Series :
SWM12-N (12W)
Output Connector :
USB Micro
Current - Output (Max) :
800mA
No Load Power Consumption :
100mW Max
Size / Dimension :
2.11Lx1.62W x 1.11 H 53.5mmx41.2mmx28.2mm
Voltage - Output :
15V
Power (Watts) :
12W