SVC75C3B16A2-25.000MT
Mfr.Part #
SVC75C3B16A2-25.000MT
Description
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Frequency :
25 MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±150ppm
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Current - Supply (Max) :
25mA
Suntsu Electronics, Inc. SVC75C3B16A2-25.000MT
SVC75C3B16A2-25.000MT datasheet pdf and Oscillators product details from Suntsu stock available at
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216