SVC75C3A17D2-100.000M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SVC75C3A17D2-100.000M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CMOS
Stock
878
In Stock :
878
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
25mA
Type :
VCXO
Output :
CMOS
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Product Status :
Active
Frequency :
100 MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Series :
SVC75C
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency Stability :
±50ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Suntsu Electronics, Inc. SVC75C3A17D2-100.000M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216