SVC53C3D38D2-122.880M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SVC53C3D38D2-122.880M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Stock
200
In Stock :
200
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
122.88 MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
Type :
VCXO
Ratings :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Max) :
25mA
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Series :
SVC53C
Suntsu Electronics, Inc. SVC53C3D38D2-122.880M
SVC53C3D38D2-122.880M datasheet pdf and Oscillators product details from Suntsu stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216