ST1040I1-RSLW-F
Mfr.Part #
ST1040I1-RSLW-F
Manufacturer
Santek
Description
10.4" TFT LCD 800X600
Manufacturer :
Santek
Product Category :
Backlight :
LED - White
Package :
Box
Interface :
24-Bit (RGB), Digital
Diagonal Screen Size :
10.4 (264.16mm)
Controller Type :
Viewing Area :
211.20mm W x 158.40mm H
Dot Pitch :
0.26mm W x 0.26mm H