SSO32P2A271-156.250M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SSO32P2A271-156.250M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
SILI OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Stock
250
In Stock :
250
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
SSO32P
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Type :
XO (Standard)
Frequency :
156.25 MHz
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Ratings :
Current - Supply (Max) :
70mA
Function :
Enable/Disable
Product Status :
Active
Spread Spectrum Bandwidth :
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±50ppm
Package :
Bulk
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
SILICON
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Suntsu Electronics, Inc. SSO32P2A271-156.250M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216