SPH3012H1R0MTY02
Mfr.Part #
SPH3012H1R0MTY02
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
SMD,3x3x1.2mm
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 1UH 1.9A 56 MOHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Tolerance :
±20%
DC Resistance (DCR) :
47mOhm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
SMD,3x3x1.2mm
Inductance :
1uH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rated Current :
1.9A
Datasheets
SPH3012H1R0MTY02
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SPH3012H1R0MTY02 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3x3x1.2mm, SPH3012H1R0MTY02 pinout, SPH3012H1R0MTY02 datasheet PDF, SPH3012H1R0MTY02 amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SPH3012H1R0MTY02 ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SPH3012H1R0MTY02
SPH3012H1R0MTY02 datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD