SPH252010H3R3MT
Mfr.Part #
SPH252010H3R3MT
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FIXED IND 3.3UH 1.1A 228MOHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Package / Case :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Inductance :
3.3uH
Tolerance :
±20%
DC Resistance (DCR) :
170mOhm
Rated Current :
1.1A
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
SPH252010H3R3MT
Shenzhen Sunlord Electronics SPH252010H3R3MT
SPH252010H3R3MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD