SMM30-18-4-MUB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SMM30-18-4-MUB
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
Weight :
0.441lb 200.03g
Form :
Wall Mount (Class II)
Approval Agency :
CE, cURus, FCC, PSE, TUV
Operating Temperature :
0°C~40°C
Size / Dimension :
2.90Lx1.69W x 1.28 H 73.6mmx42.8mmx32.5mm
Cord Length :
47.2 1.20m
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Input :
90V~264VAC
Series :
SMM30 (36W)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Current - Output (Max) :
1.66A
Efficiency :
Level VI
Input Type :
Multi-Blade (Included)
Voltage - Output :
18V
No Load Power Consumption :
100mW Max
Power (Watts) :
30W