SMM02070C3483FBP00
Mfr.Part #
SMM02070C3483FBP00
Description
RES SMD 348K OHM 1% 1W MELF
SMM0207
Diameter :
2.2mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Max Operating Temperature :
155°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.087Diax0.228L 2.20mmx5.80mm
Max Power Dissipation :
1W
Length :
5.7912mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
348kOhms
Width :
2.2mm
Power (Watts) :
1W
Vishay SMM02070C3483FBP00
SMM0207 Series, Thin Film, 348kOhms, 1W, ±1%, -55°C~155°C