SMM02070C3009FBP00
Mfr.Part #
SMM02070C3009FBP00
Description
RES SMD 30 OHM 1% 1W MELF
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Max Operating Temperature :
155°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Length :
5.7912mm
Resistance :
30Ohms
Width :
2.2mm
Ratings :
AEC-Q200
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.087Diax0.228L 2.20mmx5.80mm
Supplier Device Package :
MELF
Max Power Dissipation :
1W
Power (Watts) :
1W
Tolerance :
±1%
Thin Film
Vishay SMM02070C3009FBP00
SMM0207 Series, Thin Film, 30Ohms, 1W, ±1%, -55°C~155°C