SMM02040E6570BB300
Mfr.Part #
SMM02040E6570BB300
Description
RES 657 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Width :
1.4mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Temperature Coefficient :
±15ppm/°C
Resistance :
657Ohms
Size / Dimension :
0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Vishay SMM02040E6570BB300
SMM0204 Series, Thin Film, 657Ohms, 0.25W 1/4W, ±0.1%, -55°C~125°C