SMM02040C8451DB300
Mfr.Part #
SMM02040C8451DB300
Description
RES 8.45KOHM 0.5% 1/4W MELF 0204
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Size / Dimension :
0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Width :
1.4mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Thin Film
Factory Lead Time :
14 Weeks
Resistance :
8.45kOhms
Tolerance :
±0.5%
MELF, 0204
Vishay SMM02040C8451DB300
SMM0204 Series, Thin Film, 8.45kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.5%, -55°C~125°C