SMFLP25-3.5
Mfr.Part #
SMFLP25-3.5
Manufacturer
Bivar, Inc.
Package / Case
SMD/SMT
Description
LIGHT PIPE 2MM -7MM ADAPTER 3.5"
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Mount :
Vertical
Series :
SMFLP
Color :
Clear
Configuration :
Single
Package / Case :
SMD/SMT
Factory Lead Time :
10 Weeks
Packaging :
Bulk
Element Configuration :
Single
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Lens Size :
7mm
Type :
Flexible 3.5 (88.9mm) - Fiber Optic
Lens Style :
Round with Flat Top
Datasheets
SMFLP25-3.5
Introducing Bivar, Inc. SMFLP25-3.5 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD/SMT, Type:Flexible 3.5 (88.9mm) - Fiber Optic, SMFLP25-3.5 pinout, SMFLP25-3.5 datasheet PDF, SMFLP25-3.5 amp .Beyond Bivar, Inc. SMFLP25-3.5 ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.