SMF5300KJT
Mfr.Part #
SMF5300KJT
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Description
RES SMD 300K OHM 5% 5W 5329
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Product Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Contact Gender :
SKT
Gender :
PLUG
Strain Relief :
yes
Operating Temperature :
-55 to 125 °C
Mounting :
Cable Mount
Body Orientation :
Straight
Product Length :
48.41 mm