SM408025605F
- Mfr.Part #
- SM408025605F
- Manufacturer
- Ohmite
- Description
- RES 56M OHM 1% 8.25W RADIAL
- Manufacturer :
- Ohmite
- Product Category :
- Through Hole Resistors
- Datasheets
- SM408025605F
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| SM40 | Ohmite | 42,072 | DIODE GEN PURP 4KV 300MA AXIAL |
| SM4000 | Ohmite | 5,000 | St Rectifier, 4000V, 1A |
| SM4001 | Ohmite | 7,697 | DIODE STD MELF 50V 1A |
| SM4001 | Ohmite | 4,352 | Std Rect, 50V, 1A |