SLFL06-0R915G-01TF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SLFL06-0R915G-01TF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CER FILTER 915.0MHZ LOW PASS 02
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
RF Filters
Package / Case :
0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Series :
SLFL
Bandwidth :
91MHz
Frequency :
915MHz Center
Filter Type :
Low Pass
Height (Max) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Ripple :
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.024 L x 0.020 W (0.60mm x 0.50mm)
Insertion Loss :
0.6dB
Product Status :
Active
Introducing RF Filters Shenzhen Sunlord Electronics SLFL06-0R915G-01TF from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:0202 (0505 Metric), 4 PC Pad, Bandwidth:91MHz, Mounting Type:Surface Mount, SLFL06-0R915G-01TF pinout, SLFL06-0R915G-01TF datasheet PDF, SLFL06-0R915G-01TF amp .Beyond RF Filters Shenzhen Sunlord Electronics SLFL06-0R915G-01TF ,we also offer AEQ3055-10, XLF-861+, XHF2-1162+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.