SIT9386AE-2BF-25E200.000000X
Mfr.Part #
SIT9386AE-2BF-25E200.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Frequency :
200 MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Series :
SiT9386, Elite Platform™
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
LVDS
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Ratings :
AEC-Q100
Package :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
MEMS
Base Product Number :
SIT9386
Current - Supply (Max) :
79mA
Frequency Stability :
±10ppm