SIT9386AE-2B2-33E81.000000E
Mfr.Part #
SIT9386AE-2B2-33E81.000000E
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 81.0000MHZ LVDS
Frequency :
81 MHz
Series :
SiT9386, Elite Platform™
Current - Supply (Max) :
79mA
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±25ppm
Ratings :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Function :
Enable/Disable
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C