SIT9386AE-2B2-33E125.000000X
Mfr.Part #
SIT9386AE-2B2-33E125.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
OSC MEMS XO 125.0000MHZ LVDS
Function :
Enable/Disable
Ratings :
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
58mA
Series :
SiT9386, Elite Platform™
Current - Supply (Max) :
79mA
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Output :
LVDS
Frequency :
125 MHz